GĄBKA KONJAC

KONJAC THE GENTLEMAN’S CHOICE

GĄBKA PREMIUM DO MYCIA I MASAŻU TWARZY DLA MĘŻCZYZN

Gąbka Konjac to Amorphophallus konjac– bylina pochodząca z Azji. Zawiera wiele naturalnych składników odżywczych, witamin i minerałów. W swoim składzie ma również węgiel bambusowy, który przyczynia się do łagodzenia i zapobiegania podrażnieniom.

Idealnie oczyszcza, przygotowuje skórę i zarost do golenia. Korzystając z Gąbki Konjac podczas porannej czy też wieczornej rutyny pielęgnacyjnej, zwielokrotniamy działanie kosmetyków nakładanych po jej użyciu. Gąbki Konjac są najbardziej delikatnym i skutecznym produktem do oczyszczania skóry, aby potwierdzić tę tezę w Japonii zostały przeprowadzone badania, które wykazały, iż Gąbki Konjac głęboko oczyszczają bez uszkodzenia skóry i czynią to bardziej efektywnie niż normalne myjki, a nawet gąbki morskie.

Na rynku dostępnych jest wiele alternatywnych produktów, lecz tylko Gąbki Konjac są 100% czyste i nie zawierają żadnych mikroorganizmów, co jest kluczową kwestią w oczyszczaniu i pielęgnacji twarzy.

Gąbka Konjac sprawdza się przy każdej cerze, w tym problematycznej, ze skłonnościami do podrażnień, wyprysków i zaskórników. Jest wolna od zanieczyszczeń i potencjalnie szkodliwych dla skóry bakterii. To fakt odróżniający Konjac Company od innych firm oferujących podobne produkty na rynku.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia sklepu TeramedoMen, gdzie można nabyć ten produkt, link – https://sklep.teramedo.pl/dla-mezczyzn/strona-glowna/78-gabka-konjac.html