MASAŻER IGŁOWY

Masażer igłowy to produkt dla osób potrzebujących intensywnej stymulacji skóry. Dzięki niemu, sami możemy dopasować poziom intensywności automasażu adekwatny do preferencji, poprzez regulację siły nacisku.

Produkt całkowicie bezpieczny w użyciu, gdyż igły nie wbijają się w skórę, nie robią też dziur, ani nie doprowadzają do uszkodzenia tkanek.

Trzy główne działania, które wyróżniają masażer igłowy to:

  • Odruchowo-mechaniczne: powierzchniowy ucisk aktywnych biologicznie punktów ciała prowadzi do pobudzenia układu nerwowego, dzięki czemu bodźce przenoszone do mózgu powodują szybsze i sprawniejsze wykonywanie czynności przez narządy w naszym ciele. Zwiększa przepływ krwi przez mięśnie, przyspiesza ekspansję substancji odżywczych oraz zwiększa przemianę tlenową w mięśniach.
  • Galwaniczno-elektryczne: dzięki powstającym w skórze, na zakończeniach igieł i między nimi, prądom galwanicznym – podczas kontaktu ze skórą, na powierzchni igieł zachodzi mnóstwo zmian fizyczno-chemicznych. To wszystko sprawia, że w zależności od stopnia przewodzenia skóry oraz nasycenia elektrolitami, działanie refleksogenne utrzymuje się od kilku godzin do kilku dni. Galwanizacja poprawia przemianę materii, poprawia regenerację, czy też obniża wrażliwość na ból.
  • Humoralne: jony metali z jakich wykonane są igły przenikają w dawkach fizjologicznych do środowiska płynnego organizmu i uzupełniają właściwy poziom ich nasycenia.

Masażer posiada szczególne zastosowanie dla mężczyzn- stymuluje włosy na brodzie, co prowadzi do lepszej regeneracji oraz szybszego ich wzrostu.

Przy regularnym, codziennym automasażu igłowym, broda staje się pełna, a ubytki w zaroście znikają!


MASAŻER IGŁOWY jest dostępny w dwóch rozmiarach.

  • Większa rolka jest idealna do automasażu dużych obszarów skóry, jak policzki, czoło, szyja, tors;
  • Mniejsza rolka sprawdza się znakomicie przy masażu okolic oczu i ust.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia sklepu TeramedoMen, gdzie można nabyć ten produkt, link – https://sklep.teramedo.pl/dla-mezczyzn/strona-glowna/63-masazer-iglowy-duzy.html