O NAS

Witam serdecznie na stronie TERAMEDO MEN.

Chciałabym Cię zapoznać ze światem luksusowej pielęgnacji skóry i kosmetyków, którymi się pasjonuję. Rewolucja w świecie męskiej urody i dbania o wygląd oraz postęp w tej dziedzinie natchnęły mnie, aby pomóc mężczyznom zadbać o siebie i swoją skórę w jak najlepszy sposób.

Od 17 lat zajmuję się najbardziej luksusowymi i niszowymi markami pielęgnacyjnymi na świecie. Posiadam wyższe wykształcenie zarówno w dziedzinie kosmetyki i kosmetologii oraz socjologii zdrowia. Stale podnoszę swoje kwalifikacje nie tylko poprzez wieloletnią pracę w branży kosmetyków luksusowych, ale również udział w licznych szkoleniach i warsztatach (m.in. Chiny, Francja, Japonia, Szwajcaria).

Specjalizuję się w tworzeniu Indywidualnych Programów Pielęgnacyjnych, jak również wykonuję unikalne zabiegi na najbardziej luksusowych i niszowych markach kosmetycznych. Pracuję na produktach najwyższej jakości, dlatego też mogę zagwarantować każdemu klientowi spektakularny efekt i 100% satysfakcji z zabiegu. Na bazie ponad 10 lat współpracy z różnymi markami kosmetycznymi stworzyłam własną technikę masażu TERAMEDO, która łączy w sobie „perełki” każdej z nich. Moim nadrzędnym celem jest zagwarantowanie najlepszego możliwego efektu oraz najwyższej jakości. Preferuję pielęgnację i zabiegi „szyte na miarę”. To określenie jest motywem przewodnim mojej działalności, a zarazem dosłownym tłumaczeniem z japońskiego słowa TERAMEDO.

Tworzę tę stronę po to, aby w łatwy i przystępny sposób dzielić się z Wami ważnymi i ciekawymi informacjami na temat kosmetyków oraz nowości, które nieustannie pojawiają się na rynku. Do tej pory barierą były odległość i czas. Teraz każdy z Was, w dowolnym i komfortowym dla siebie momencie, może sięgnąć po garść unikatowej wiedzy, która ułatwi właściwy dobór kosmetyków.

Serdecznie pozdrawiam

Magdalena Daniluk

Świat męskiej pielęgnacji wymaga nie tylko mojej kompetencji, wiedzy oraz wieloletniego doświadczenia, ale również męskiego punktu widzenia oraz preferencji. Z tego też względu zaprosiłam do współpracy nad projektem TERAMEDO MEN, wyjątkowego mężczyznę.

Mateusz Komorowski

Ambasador, a zarazem osoba współodpowiedzialna za realizację projektu TERAMEDO MEN. Nietuzinkowy, ambitny, kreatywny, utalentowany człowiek z ogromnym doświadczeniem w branży modelingowej oraz fitness- tak w kilku słowach mogę przedstawić Pana Mateusza.

Rozpoczął swoją karierę zawodową od działalności na Instagram’ie, gdzie w krótkim czasie udało mu się zrzeszyć imponującą ilość fanów. Kolejny sukcese na drodze rozwoju, to finał  konkursu Mister Polska 2019. Uczestniczył i współorganizował wiele sesji wizerunkowych, jak również pracował dla firm odzieżowych jako model. Co więcej, jego przygoda z aparatem i kamerą nie kończy się tylko na internecie. Został również prowadzącym programu muzycznego w 4FUN.TV.

Szereg wyżej wymienionych działań i wiele innych podejmowanych przez  Pana Mateusza projektów, zobligowały go do dbałości o perfekcyjny wizerunek, idealną  skórę i włosy. W związku z tym musiał szukać najlepszych rozwiązań w zakresie kosmetyki dla mężczyzn. Tym sposobem stał się idealnym kandydatem na stanowisko ambasadora TERAMEDO MEN.

Podczas współpracy odbył szereg szkoleń w zakresie luksusowych kosmetyków pielęgnacyjnych oraz specjalistycznych zabiegów kosmetycznych dla mężczyzn. Odegrał kluczową rolę przy selekcji, testach i analizach najlepszych dostępnych na rynku kosmetyków, które zadowolą nawet najbardziej wymagającego klienta, jakim niewątpliwie jest on sam. Dołożyłam wszelkich starań, aby Pan Mateusz stał się najlepiej przygotowanym i wyedukowanym ekspertem w dziedzinie luksusowej męskiej pielęgnacji.