SHOWER GEL

Bellefontaine for Men to wyjątkowa linia luksusowych kosmetyków dla mężczyzn szwajcarskiej marki Bellefontaine.

Bellefontaine do tej pory oferowało produkty wyłącznie kobietom. Tylko płeć piękna mogła cieszyć się najwyższą jakością i skutecznością unikalnych formuł. Wsłuchując się w prośby dobiegające z męskich ust Peter Yip- założyciel marki, postanowił zadbać również o mężczyzn. 

Linia Bellefontaine for Men jest odpowiedzią̨ na oczekiwania Panów, którzy cenią najwyższą jakość́ oraz skuteczność́. Najbardziej unikalnymi cechami kosmetyków Bellefontaine są opatentowane kompleksy składników roślinnych z najczystszych rejonów Alp, oraz ultranowoczesna technologia transportu składników aktywnych w głąb skóry, które gwarantują skuteczność, komfort, pełną satysfakcję oraz spektakularne rezultaty.

BELLEFONTAINE SHOWER GEL

ŻEL POD PRYSZNIC

Antystresowy żel pod prysznic o pięknym zapachu neroli, który zapewnia długotrwałe uczucie świeżości, energetyzuje i pobudza zmysły. 

Główne składniki aktywne:

  • Opatentowany Kompleks Edelgen (szarotka alpejska, ruszczyk kolczasty, wąkrotka azjatycka, kasztanowiec, nagietek) – to kompozycja ekstraktów roślinnych, których zadaniem jest optymalizacja sposobu i skuteczności działania naturalnych systemów obronnych skóry.
  • Roślinna Tauryna- relaksuje oraz zmniejsza napięcia nerwowe, dodaje energii komórkom, stymuluje, chroni przed wolnymi rodnikami.
  • Wyciąg z czerwonych alg „Jania”- to gatunek rzadko występujący, jest ceniony za swoje ultra nawilżające i ochronne właściwości oraz wysokie stężenie minerałów i pierwiastków śladowych, dzięki czemu zapewnia kompleksową remineralizację oraz nawilżenie skórze.
  • Betaina- jest naturalnym aminokwasem o silnych właściwościach nawilżających i łagodzących. Regeneruje, pobudza oraz wzmacnia komórki. Sprawia, że skóra staje się jedwabiście gładka.

Bellefontaine Shower Gel to idealny towarzysz każdej porannej, czy też wieczornej kąpieli, który zregeneruje, wzmocni oraz przygotuje skórę na aktywny dzień, a to wszystko w formie żelu pod prysznic o niespotykanym, luksusowym, oryginalnym i odprężającym zapachu. 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia sklepu TeramedoMen, gdzie można nabyć ten produkt, link – https://sklep.teramedo.pl/dla-mezczyzn/zel-pod-prysznic/36-bellefontaine-shower-gel.html