OSA WATER MIST

Bioeffect jest islandzką marką, która pierwsza na świecie stworzyła preparaty do pielęgnacji skóry, które zawierają roślinne czynniki wzrostu identyczne z tymi, które naturalnie występują w ludzkiej skórze. 

Produkty Bioeffect są wynikiem ponad dziesięcioletnich badań naukowych w dziedzinie biotechnologii. Podstawą marki są odkrycia uhonorowane Nagrodami Nobla. Wszystkie produkty Bioeffect zawierają aktywatory komórkowe, które pozwalają na wykorzystanie w 100% naturalnego, genetycznego potencjału do produkcji komponentów skóry i autoregeneracji. Aktywatory komórkowe działają niczym posłańcy przekazujący komórkom skóry sygnał do przyspieszenia procesu odnowy i naprawy już zaistniałych zniszczeń w skórze. Bioeffect to fenomen na światową skalę. To preparaty, które pozwalają na aktywację naszych własnych uśpionych komórek do rozpoczęcia na nowo produkcji. 

BIOEFFECT OSA WATER MIST

MGIEŁKA DO TWARZY Z BIODOSTĘPNYM KRZEMEM

BIOEFFECT OSA WATER MIST została stworzona dla każdego rodzaju i wieku skóry. Delikatna mgiełka niweluje suchość i zapewnia bardziej matowy wygląd cery. Idealna do codziennego stosowania, doskonale sprawdza się również w przypadku podróży, długich dojazdów do pracy, a także dla osób, które pracują w suchych, klimatyzowanych lub ogrzewanych pomieszczeniach. Przywraca równowagę skórze, nadając jej matowy wygląd. Idealny produkt do stosowania po treningu.

Zawiera naturalną biodostępną krzemionkę pozyskiwaną z podziemnej geotermalnej pary i najczystszej na świecie, geologicznie filtrowanej, islandzkiej wody. Zawiera również optymalizowany kwas hialuronowy dla ciągłego nawilżania skóry. Dzięki matującej krzemionce, mgiełka wodna BIOEFFECT zapobiega nadmiernemu świeceniu się skóry, ujędrnia ją i koi, przywraca naturalny, zdrowy blask i świeżość.

Mgiełka może być stosowana tak często, jak jest to potrzebne. 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia sklepu TeramedoMen, gdzie można nabyć ten produkt, link – https://sklep.teramedo.pl/dla-mezczyzn/strona-glowna/70-bioeffect-egf-serum.html