EMBELLIR EXTRACT

Japońska firma Menard Cosmetics od 1959 r. produkuje najwyższej jakości kosmetyki pielęgnacyjne. Znajduje się w czołówce najlepszych firm kosmetycznych na świecie. Japońskie podejście do pielęgnacji cechuje innowacyjne podejście z naciskiem na oczyszczenie, a co za tym idzie wspaniałą regeneracje skóry. W zaawansowanych laboratoriach technologicznych Menard zostały opracowane specjalne techniki skutecznego wchłaniania, aby transportować składniki aktywne do skóry właściwej. W połączeniu z odkryciem niesamowitych właściwości regeneracyjno-pielęgnujących grzybów Reishi, finalny produkt nabył spektakularną skuteczność.

Embellir jest najbardziej luksusową linią japońskiej marki Menard. Mówiąc o Menard’zie należy mówić o linii Embellir, która została stworzona, aby usuwać przyczyny starzenia się i dysfunkcji komórek skóry. Warto również podkreślić, że właściwości linii Embellir są możliwe dzięki odkryciom naukowym uhonorowanym nagrodami Nobla. 

MENARD EMBELLIR EXTRACT

EKSTRAKT

Ekskluzywny produkt z linii Embellir – Extract, którego głównym zadaniem jest naprawa oraz rewitalizacja skóry, co ułatwia biopokrewna struktura produktu, dzięki której ekstrakt łączy się z membranami komórek skóry. Działa naprawczo w sposób szybki, głęboki i bezpośredni, co przekłada się na poprawę, odmłodzenie oraz ujędrnienie skóry. Głównymi składnikami preparatu są:

 • Esencja czarnych i czerwonych grzybów Reishi SX,
 • Naturalny morski kolagen,
 • Kwas bio-hialuronowy,
 • APM (pochodna witaminy C).

Preparat jest polecany osobom, które chcą wprowadzić do swojej kuracji kompozycję z czarnych oraz czerwonych grzybów Reishi SX. Ekstrakt niewątpliwie jest najlepszym możliwym wyborem ze względu na ich wysokie stężenie. Wybór tego produktu przenosi efektywność naszej pielęgnacji na zupełnie inny poziom. Ekstrakt doskonale sprawdza się jako kuracja dla najbardziej wymagających skór, a jego aplikację można prowadzić na trzy sposoby:

 1. Stosowanie codziennie rano i wieczorem, kiedy skóra wymaga bardzo intensywnej i skoncentrowanej terapii.
 2. Stosowanie go wyłącznie na noc, kiedy skóra najsilniej się regeneruje.
 3. Stosowanie produktu okazjonalnie, kiedy niestandardowe warunki nadwyrężyły kondycję skóry. Produkt sprawdzi się idealnie po dłuższej podróży czy dnia przepełnionego stresem.

Najlepszym momentem na aplikację ekstraktu jest etap, w którym na skórze znajduje się już lotion lub tonik. Wcześniejsze przygotowanie skóry pozwala na wchłonięcie się ekstraktu w głąb skóry. Następnym krokiem jest nałożenie emulsji lub kremu, który zatrzyma wilgoć w skórze. 

Produkt gwarantuje:

 • Wygładzenie oraz ujędrnienie skóry,
 • Wypełnienie oraz nawilżenie skóry,
 • Naprawa oraz ochrona genów,
 • Usunięcie odpadów z wnętrza komórek.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia sklepu TeramedoMen, gdzie można nabyć ten produkt, link – https://sklep.teramedo.pl/dla-mezczyzn/serum/13-menard-embellir-extract.html