PAN DRWAL

Pan Drwal to marka wysokiej jakości naturalnych kosmetyków dla mężczyzn.

Pan drwal słynie głównie z kosmetyków dedykowanych pielęgnacji i stylizacji włosów, a szczególnie brody. Jako pierwsza polska marka podbiła barberski rynek i zaintrygowała swoim niekonwencjonalnym podejściem do tworzenia linii kosmetycznych.

Specjalizuje się w tworzeniu tematycznych linii zapachowych, które owiane są często ciekawymi historiami i nawiązaniami.

Kompozycje zapachowe to bardzo istotny element ich kosmetyków, są skrupulatnie komponowane przy współpracy z najlepszymi salonami barbierskimi z całej Polski. Każdy zapach powstaje dzięki współpracy z innym światowej klasy barberem. Przez kolaborację z najbardziej doświadczonymi i utalentowanymi mężczyznami w kraju pod względem męskiej pielęgnacji brody są w stanie wykorzystywać ich wskazówki i porady, aby tworzyć skuteczne, wydajne i oryginalne kosmetyki.

Ich największą chlubą są olejki do brody, z którymi zachęcamy się zapoznać i sprawić sobie przyjemność, a dokładniej swojej skórze i włosom. Same kosmetyki powstają na bazie wyselekcjonowanych naturalnych olejków: arganowego, migdałowego i jojoba. Naturalne i skuteczne produkty połączone z charakterystycznymi zapachami zadowolą najbardziej wymagających mężczyzn, którzy oczekują nieszablonowych zapachów.