MYDŁA TRADYCYJNE

Truefitt & Hill to brytyjska, ekskluzywna marka kosmetyków i akcesoriów dla mężczyzn, która od ponad 200 lat tworzy produkty stanowiące synonim elegancji i najlepszego gustu. Dobór składników oraz niepowtarzalne kompozycje zapachowe każdej linii kosmetyków sprawiają, że wybierają je do codziennej, męskiej pielęgnacji dżentelmeni dziesięciu już pokoleń światowej arystokracji, politycy oraz artyści.

TRAFALGAR TRIPLE SOAP

Trafalgar to przylądek leżący w południowo- zachodniej części Hiszpanii. 

Linia zapachowa Trafalgar powstała, aby uczcić zwycięstwo floty angielskiej w bitwie pod Trafalgarem, która odbyła się 21 października 1805 roku. To wydarzenie rozpoczęło panowanie Brytyjczyków na morzach i oceanach. 

W tym samym roku William Francis Truefitt założył swoją firmę i zapoczątkował modę na elegancki i nieskazitelny wygląd wśród mężczyzn. 

Trafalgar Triple Soap zostały stworzone z myślą o sympatykach tradycyjnego mydła w kostce. Są to mydła roślinne, potrójnie mielone i wykonane z najwyższej jakości surowców. Trafalgar to powiew kunsztu połączony z bardzo dokładnym wykonaniem i właściwościami pielęgnacyjnymi. Mydło wytwarza delikatną, pachnącą pianę, która dokładnie oczyszcza skórę i ją nawilża. Stosując mydło Truefitt & Hill zapewnisz sobie, poza wybornym zapachem, miękką, gładką i czystą skórę. 

W tej samej linii zapachowej Trafalgar, dostępny jest również żel pod prysznic.  

Gustowne i aromatyczne mydła stanowią podstawę w dobrze zaopatrzonej łazience współczesnego gentleman’a. Zapach jest męski, rześki i soczysty jak morska bryza. Charakteryzuje się mieszanką trawy cytrynowej, bergamotki i pomarańczy z pikantnym sercem z gałki muszkatołowej, lawendy i goździków oraz podstawach aromatycznych z cedru, ambry i piżma.

 Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia sklepu TeramedoMen, gdzie można nabyć ten produkt, link – https://sklep.teramedo.pl/dla-mezczyzn/mydlo/43-truefitt-hill-trafalgar-triple-soap.html

SANDALWOOD LUXURY TRIPLE SOAP

Linia zapachowa powstała, aby podkreślić znaczenie i wartość drzewa sandałowego. Było ono stosowane już w starożytności przy rytuałach, czy też medytacji. Od tysiącleci ceniony aromat pozyskiwany z drzewa sandałowego towarzyszył podczas najważniejszych uroczystości, takich jak oddawanie czci bogom, czy też koronacja nowego władcy. Na tyle charakterystyczny, że określany jest sentencją  „raz poznany, już nigdy nie będzie zapomniany”. Ma w sobie tajemnicę i głębię, którą każdy powinien odkryć indywidualnie. Podczas wąchania uwalnia się tyle elementów i faz aromatu, że staje się bardzo intrygujący. Jego wysoką wartość podnosi fakt, że sama roślina rośnie powoli, a zapachu nabiera dopiero po latach. Zatem łatwo porównać go do mężczyzny, który im jest starszy, tym jego męskość staje się coraz mocniejsza.

Sandalwood Luxury Triple Soap zostały stworzone z myślą o sympatykach tradycyjnego mydła w kostce. Są to mydła roślinne, potrójnie mielone i wykonane z najwyższej jakości surowców. Sandalwood Luxury to powiew elegancji z bardzo dokładnym wykonaniem i właściwościami pielęgnacyjnymi. Mydło wytwarza delikatną, pachnącą pianę, która dokładnie oczyszcza skórę i ją nawilża. Stosując mydło Truefitt & Hill zapewnisz sobie, poza wybornym zapachem, miękką, gładką i czystą skórę. 

W tej samej linii zapachowej Sandalwood Luxury, dostępny jest również żel pod prysznic.  

Gustowne i aromatyczne mydła stanowią podstawę w dobrze zaopatrzonej łazience współczesnego gentleman’a. Zapach charakteryzuje się świeżą mieszanką cytryny, limonki i bergamotki, połączonej z delikatną różą i lawendą oraz podstawach aromatycznych drzewa sandałowego, cedru, tonki i piżma.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia sklepu TeramedoMen, gdzie można nabyć ten produkt, link – https://sklep.teramedo.pl/dla-mezczyzn/mydlo/45-truefitt-hill-sandalwood-luxury-triple-soap.html

1805 TRIPLE SOAP

Rok 1805 to moment założenia zakładu barberskiego przez Francisa Truefitt’a, który osiągnął status nadwornego fryzjera i golarza. 

Przeglądając księgi klientów Truefitt & Hill, skrupulatnie prowadzone od wielu lat, można się poczuć jak podczas czytania spisu wybitnych przedstawicieli społeczeństwa i osób, które miały wpływ na historię świata. 

Truefitt & Hill miało zaszczyt służyć wszystkim męskim członkom rodziny królewskiej poczynając od króla Jerzego III, a także członków innych europejskich rodów królewskich i słynnych polityków, takich jak W. Gladstone, książę Wellington, Sir Winston Churchill, i feldmarszałek wicehrabia Montgomery of Alamain. Wśród innych znanych osobistości ze świata sztuki i rozrywki, które także korzystały z legendarnego “dotyku Truefitt” (Truefitt’s touch), możemy wymienić choćby Charlesa Dickensa, Williama M. Thackeraya, Lorda Byrona, Beau Brummella, Oscara Wilde, Alfreda Hitchcocka, Laurence’a Oliviera, Danny Kaye , a także słynnego Johna Wayne’a, Franka Sinatrę, Stewarta Grangera, Freda Astaire’a i Cary’ego Granta. 

Linia zapachowa 1805 została stworzona, aby upamiętnić i docenić osiągnięcia wielkiego założyciela marki.

1805 Triple Soap powstały z myślą o sympatykach tradycyjnego mydła w kostce. Są to mydła roślinne, potrójnie mielone i wykonane z najwyższej jakości surowców. 1805 to aromatyczny powrót do przeszłości, połączony z bardzo dokładnym wykonaniem i właściwościami pielęgnacyjnymi. Mydło wytwarza delikatną, pachnącą pianę, która dokładnie oczyszcza skórę i ją nawilża. Stosując mydło Truefitt & Hill zapewnisz sobie, poza wybornym zapachem, miękką, gładką i czystą skórę. 

W tej samej linii zapachowej 1805, dostępny jest również żel pod prysznic.  

Gustowne i aromatyczne mydła stanowią podstawę w dobrze zaopatrzonej łazience współczesnego gentleman’a. Zapach jest męski i nawiązuje do wyborów gentleman’ów z XIX wieku. Charakteryzuje się zapachem mieszanki białego melona, ​​bergamotki i cytryny w połączeniu z lilią, jaśminem i różanym sercem, powstał na bazie pikantnych nut drzewnych, mchu, ambry i piżma.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia sklepu TeramedoMen, gdzie można nabyć ten produkt, link – https://sklep.teramedo.pl/dla-mezczyzn/mydlo/47-truefitt-hill-1805-triple-soap.html