PIELĘGNACJA DLA MĘŻCZYZN

INDYWIDUALNY PROGRAM PIELĘGNACYJNY

„Każdy mężczyzna jest taki sam” – pewnie każdy z Panów słyszał w swoim życiu chociaż raz takie stwierdzenie. Ciężko się nie zgodzić, że w pewnych sytuacjach możemy zachowywać się podobnie. Większość z nas nie przykłada dużej uwagi na ułożenie kolorystyczne koszul w szafie lub niewyprasowane skarpetki. Natomiast czyste, nawoskowane auto z odkurzonym wnętrzem to absolutna podstawa. Pomimo humorystycznego wstępu prawda jest taka, że każdy z nas ma inne zainteresowania, hobby i potrzeby.

Nasza skóra również jest unikalna. Nasze preferencje pielęgnacyjne też się od siebie różnią. Brodacz nie będzie zainteresowany produktem do golenia, a osoba bez zarostu olejek do brody będzie mogła jedynie powąchać w ramach aromaterapii. Ta sytuacja jest trywialna, lecz trudniej zaczyna się robić w momencie, gdy stoimy przed wyborem produktów bardziej specjalistycznych. Większość z nas nie wie czy powinien stosować produkty do cery suchej czy do cery mieszanej, czy tłustej, czy problematycznej itd. Niestety jest to duży błąd z naszej strony, bo właśnie dobór odpowiedniego programu pielęgnacyjnego jest kluczowy do osiągnięcia wymarzonych rezultatów. Przykładowo stosowanie mocno nawilżających, bogatych w składniki produktów na skórę tłustą może przynieść odwrotne efekty niż oczekiwane.

Równie ważna jest kolejność nakładania kosmetyków na skórę. Każdy etap pielęgnacyjny czyli mycie twarzy, tonizacja, nałożenie lotionu czy też kremu na dzień lub pod oczy wiąże się z konkretnym działaniem na naszą skórę. Pominięcie, a co gorsza zamiana ich kolejności może wiązać się niewykorzystaniem potencjału zawartego w produktach, które stosujemy.

Aby ułatwić wybór kroków pielęgnacyjnych optymalnych dla siebie zaprezentujemy kolejność i funkcję każdego z nich, aby każdy mógł zdecydować, które etapy są dla niego kluczowe. Po szczegółowych opisach i wyjaśnieniach postaramy się nauczyć Was decydować co jest dla Was najlepszym możliwym programem pielęgnacyjnym.

Serdecznie zachęcamy też do skorzystania z rytuału i zabiegów TERAMEDOMEN. Każdy klient otrzymuje wtedy szczegółowy, indywidualny program pielęgnacyjny „szyty na miarę” potrzeb jego skóry, dobrany przez eksperta w tej dziedzinie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.