EGF EYE MASK TREATMENT

Bioeffect jest islandzką marką, która pierwsza na świecie stworzyła preparaty do pielęgnacji skóry, które zawierają roślinne czynniki wzrostu identyczne z tymi, które naturalnie występują w ludzkiej skórze. 

Produkty Bioeffect są wynikiem ponad dziesięcioletnich badań naukowych w dziedzinie biotechnologii. Podstawą marki są odkrycia uhonorowane Nagrodami Nobla. Wszystkie produkty Bioeffect zawierają aktywatory komórkowe, które pozwalają na wykorzystanie w 100% naturalnego, genetycznego potencjału do produkcji komponentów skóry i autoregeneracji. Aktywatory komórkowe działają niczym posłańcy przekazujący komórkom skóry sygnał do przyspieszenia procesu odnowy i naprawy już zaistniałych zniszczeń w skórze. Bioeffect to fenomen na światową skalę. To preparaty, które pozwalają na aktywację naszych własnych uśpionych komórek do rozpoczęcia na nowo produkcji. 

BIOEFFECT EGF EYE MASK TREATMENT

MASKA Z AKTYWATOREM KOMÓRKOWYM EGF POD OCZY W PŁATACH

To maska pod oczy o silnym działaniu rewitalizującym oraz nawilżającym dla zapewnienia efektu natychmiastowego liftingu, jak również spektakularnego spłycenia linii i zmarszczek. Warto zaznaczyć, że ten produkt to nie tylko maska, ale równocześnie najsilniejszy w intensywności działania i koncentracji EGF preparat marki BIOEFFECT na okolicę oczu.

Zestaw składa się z dwóch elementów:

  1. BIOEFFECT EGF EYE SERUM – Silnie skoncentrowana formuła antystarzeniowego serum (koncentracja jest wyższa niż klasycznego serum BIOEFFECT EGF EYE SERUM). To produkt, który można włączyć do regularnej pielęgnacji, a nie tylko dni, w których mamy zamiar zastosować maskę. Idealny w formie intensywnej kuracji dla skóry wokół oczu.
  2. BIOEFFECT EYE MASK – 6 par płatów hydrożelowych. Dają uczucie chłodzenia, przywracają blask i świeżość skórze wokół oczu. Pasują to każdego kształtu okolicy oka niczym druga skóra.

Odmładzające serum w połączeniu z innowacyjnymi płatami dostarczają intensywną dawkę nawilżenia, redukują linie i zmarszczki. Skóra wokół oczu odzyskuje jędrność, znikają oznaki zmęczenia oraz obrzęki i opuchnięcia. Potężna dawka aktywatora komórkowego EGF zmusza komórki do zwiększenia produkcji kolagenu, który odgrywa kluczową rolę w procesie ujędrniania naszej cery.

Sposób aplikacji:

Na oczyszczoną z zanieczyszczeń skórę wokół oczu delikatnie wmasuj opuszkami palców serum BIOEFFECT EGF EYE SERUM. Otwórz saszetkę, delikatnie wyjmij maskę z płatów ochronnych i przyklej pod oczami. Pozostaw na skórze przez 15min, aby serum mogło w pełni przeniknąć do skóry. Następnie usuń płaty i delikatnie wmasuj pozostałe na skórze serum. Rekomendowana częstotliwość stosowania maski od 1 do 3 razy w tygodniu.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia sklepu TeramedoMen, gdzie można nabyć ten produkt, link – https://sklep.teramedo.pl/dla-mezczyzn/aktywator-komorkowy/77-bioeffect-egf-serum.html