EGF DAY SERUM

Bioeffect jest islandzką marką, która pierwsza na świecie stworzyła preparaty do pielęgnacji skóry, które zawierają roślinne czynniki wzrostu identyczne z tymi, które naturalnie występują w ludzkiej skórze. 

Produkty Bioeffect są wynikiem ponad dziesięcioletnich badań naukowych w dziedzinie biotechnologii. Podstawą marki są odkrycia uhonorowane Nagrodami Nobla. Wszystkie produkty Bioeffect zawierają aktywatory komórkowe, które pozwalają na wykorzystanie w 100% naturalnego, genetycznego potencjału do produkcji komponentów skóry i autoregeneracji. Aktywatory komórkowe działają niczym posłańcy przekazujący komórkom skóry sygnał do przyspieszenia procesu odnowy i naprawy już zaistniałych zniszczeń w skórze. Bioeffect to fenomen na światową skalę. To preparaty, które pozwalają na aktywację naszych własnych uśpionych komórek do rozpoczęcia na nowo produkcji.

BIOEFFECT EGF DAY SERUM

AKTYWATOR KOMÓRKOWY EGF – FORMUŁA ŻELOWA

Bioeffect EGF Day Serum to zaawansowane serum przeciwstarzeniowe, specjalistycznie opracowane do stosowania przede wszystkim na dzień ze względu na swoją lekką, żelową formułę. Dostarcza zróżnicowanych korzyści z doskonałym efektem nawilżenia i jednoczesnym uczuciem gładkości skóry.

Bioeffect EGF Day Serum jest dobrym wyborem w przypadku każdego rodzaju skóry. W szczególności polecany jest osobom, które poszukają skutecznej dziennej pielęgnacji. Doskonale łączy się z działaniem Bioeffect EGF Serum zapewniając użytkownikowi 24 godzinną pielęgnację odmładzająco- ujędrniającą.

Jakie są efekty?

  • Ujędrnia i odmładza skórę;
  • Przywraca młodzieńczy blask;
  • Minimalizuje pory skórne;
  • Redukuje linie i zmarszczki;
  • Zagęszcza i wzmacnia skórę;
  • Przywraca elastyczność.

Sposób użycia:

Bioeffect EGF Day Serum powinno być stosowane przede wszystkim rano, na czystą skórę twarzy i szyi. Delikatna, żelowa formuła błyskawicznie się wchłania, pozostawiając skórę gładką i komfortową. Nie ma przeciwskazań, aby serum stosować również do pielęgnacji nocnej- szczególnie w przypadku Panów, dla których formuła olejkowa jest zbyt bogata.