EGF ESSENCE

Bioeffect jest islandzką marką, która pierwsza na świecie stworzyła preparaty do pielęgnacji skóry, które zawierają roślinne czynniki wzrostu identyczne z tymi, które naturalnie występują w ludzkiej skórze. 

Produkty Bioeffect są wynikiem ponad dziesięcioletnich badań naukowych w dziedzinie biotechnologii. Podstawą marki są odkrycia uhonorowane Nagrodami Nobla. Wszystkie produkty Bioeffect zawierają aktywatory komórkowe, które pozwalają na wykorzystanie w 100% naturalnego, genetycznego potencjału do produkcji komponentów skóry i autoregeneracji. Aktywatory komórkowe działają niczym posłańcy przekazujący komórkom skóry sygnał do przyspieszenia procesu odnowy i naprawy już zaistniałych zniszczeń w skórze. Bioeffect to fenomen na światową skalę. To preparaty, które pozwalają na aktywację naszych własnych uśpionych komórek do rozpoczęcia na nowo produkcji.

BIOEFFECT EGF ESSENCE

ESENCJA EGF

Jest unikalnym połączeniem lotionu nawilżającego i aktywatorów komórkowych EGF w jednym preparacie. Ma bogatą i komfortową konsystencję. Stanowi idealne przygotowanie skóry przed nałożeniem kolejnych kroków programu pielęgnacyjnego.

Sposób użycia:

Wylej niewielką ilość esencji na dłoń, a następnie rozprowadź na całej skórze twarzy i szyi. Po aplikacji esencji można od razu aplikować dowolny rodzaj serum i/lub kremu.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia sklepu TeramedoMen, gdzie można nabyć ten produkt, link – https://sklep.teramedo.pl/dla-mezczyzn/aktywator-komorkowy/68-bioeffect-egf-serum.html