IMPRINTING HYDROGEL MASK

Bioeffect jest islandzką marką, która pierwsza na świecie stworzyła preparaty do pielęgnacji skóry, które zawierają roślinne czynniki wzrostu identyczne z tymi, które naturalnie występują w ludzkiej skórze. 

Produkty Bioeffect są wynikiem ponad dziesięcioletnich badań naukowych w dziedzinie biotechnologii. Podstawą marki są odkrycia uhonorowane Nagrodami Nobla. Wszystkie produkty Bioeffect zawierają aktywatory komórkowe, które pozwalają na wykorzystanie w 100% naturalnego, genetycznego potencjału do produkcji komponentów skóry i autoregeneracji. Aktywatory komórkowe działają niczym posłańcy przekazujący komórkom skóry sygnał do przyspieszenia procesu odnowy i naprawy już zaistniałych zniszczeń w skórze. Bioeffect to fenomen na światową skalę. To preparaty, które pozwalają na aktywację naszych własnych uśpionych komórek do rozpoczęcia na nowo produkcji.

BIOEFFECT IMPRINTING HYDROGEL MASK

 MASKA HYDROŻELOWA

To wysokiej jakości, głęboko nawilżająca maska hydrożelowa, zaprojektowana, aby zmaksymalizować skuteczność działania aktywatora komórkowego EGF. Jej formuła nie zaburza aktywności czynnika wzrostu, wręcz przeciwnie, potęguje jego działanie. Otula twarz niczym druga skóra, nie pozwalając przy tym na odparowywanie składników odżywczych, które docelowo mają trafić w głąb skóry. Maska może być stosowana 2-3 razy w tygodniu.
Maska składa się z dwóch płatów: na górną i na dolną część twarzy.

Sposób użycia:

Nałóż na twarz i szyję 2-4 krople aktywatora komórkowego BIOEFFECT EGF SERUM. Następnie zdejmij płaty ochronne i nałóż maskę na twarz tak, aby ściśle do niej przylegała. Zdejmij płaty po upływie 10-15 minut.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia sklepu TeramedoMen, gdzie można nabyć ten produkt, link – https://sklep.teramedo.pl/dla-mezczyzn/maski/69-bioeffect-egf-serum.html