MENARD

Japońska firma Menard Cosmetics od 1959r. produkuje najwyższej jakości kosmetyki pielęgnacyjne. Znajduje się w czołówce najlepszych firm kosmetycznych na świecie.

Japońskie podejście do pielęgnacji cechuje innowacyjne podejście z naciskiem na oczyszczenie, a co za tym idzie wspaniałą regeneracje skóry.

Natomiast, nawet najbardziej zaawansowany składnik nie będzie skuteczny, jeśli nie przeniknie w głąb skóry. Właśnie, dlatego w zaawansowanych laboratoriach technologicznych Menard zostały opracowane specjalne techniki skutecznego ich przenoszenia, aby transportować składniki aktywne do skóry właściwej.

W połączeniu z odkryciem niesamowitych właściwości regeneracyjno-pielęgnujących grzybów Reishi, finalny produkt nabył spektakularną skuteczność.

Embellir jest najbardziej luksusową linią japońskiej marki Menard. Mówiąc o Menard’zie należy mówić o linii Embellir, gdyż jest ona największym osiągnięciem i tak należy przedstawiać tę markę światu.

Nazwa Embellir pochodzi z języka francuskiego i znaczy „stawać się pięknym”.

Linia Embellir została stworzona, aby usuwać przyczyny starzenia się i dysfunkcji komórek skóry. Głównym zadaniem Embellir jest naprawa już powstałych uszkodzeń oraz przywrócenie komórkom prawidłowego i optymalnego funkcjonowania.

Do jej kluczowych właściwości należy między innymi: naprawianie uszkodzonych genów, zapewnianie prawidłowego funkcjonowania fabrykom komórkowym oraz skuteczne usuwanie odpadów z wnętrza komórki.

Wszystkie powyższe właściwości linii Embellir są możliwe dzięki odkryciom naukowym uhonorowanym nagrodami Nobla. Dodatkowo, komfortowe konsystencje i piękny zapach zaspokoją najbardziej wymagających klientów z pragnieniem prawdziwego i ponadczasowego piękna.