EMBELLIR EYE CREAM

Japońska firma Menard Cosmetics od 1959 r. produkuje najwyższej jakości kosmetyki pielęgnacyjne. Znajduje się w czołówce najlepszych firm kosmetycznych na świecie. Japońskie podejście do pielęgnacji cechuje innowacyjne podejście z naciskiem na oczyszczenie, a co za tym idzie wspaniałą regeneracje skóry. W zaawansowanych laboratoriach technologicznych Menard zostały opracowane specjalne techniki skutecznego wchłaniania, aby transportować składniki aktywne do skóry właściwej. W połączeniu z odkryciem niesamowitych właściwości regenercyjno-pielęgnujących grzybów Reishi, finalny produkt nabył spektakularną skuteczność.

Embellir jest najbardziej luksusową linią japońskiej marki Menard. Mówiąc o Menard’zie należy mówić o linii Embellir, która została stworzona, aby usuwać przyczyny starzenia się i dysfunkcji komórek skóry. Warto również podkreślić, że właściwości linii Embellir są możliwe dzięki odkryciom naukowym uhonorowanym nagrodami Nobla.

MENARD EMBELLIR EYE CREAM

KREM POD OCZY

Ekskluzywny produkt z linii Embellir – Eye Cream, którego głównym zadaniem jest pielęgnacja skóry wokół oczu. Niepowtarzalna formuła gwarantuje kompleksową kurację, ukierunkowaną na eliminację przyczyn powstawania zmarszczek, jak i efektywne minimalizowanie już istniejących. To arcydzieło jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które poszukują kremu działającego głęboko w skórze oraz oczekują natychmiastowych widocznych efektów. Te wszystkie procesy możliwe są dzięki doskonałej formule, w skład której wchodzą:

  • Ekstrakt z przywrotnika, który zapewnia kompleksowe działanie antyrodnikowe oraz poprawia kondycję mięśni okrężnych wokoł oczu, pomaga w budowie silnych włókien mięśniowych. 
  • Ekstrakt z czarnych oraz czerwonych grzybów Reishi SX, które zapewniają optymalną produkcję komponentów skóry w naskórku jak i skórze właściwej, stymulują produkcję włókien kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego, pobudza mikrocyrkulację, przyspiesza podziały komórkowe,
  • Wrapping Cream Formulation, które odpowiada za odpowiednie nawilżenie i zatrzymanie wilgości w głębi skóry, dostarcza dawkę składników nawilżających oraz ujędrniających, łączy w sobie składniki rozpuszczalne w wodzie i w tłuszczach, które zachodząc na siebie tworzą warstwę ochronną całkowicie przykrywającą skórę.

Połączenie tych składników gwarantuje nam efekty w postaci:

  • Zmniejszenie ilości zmarszczek,
  • Skrócenie długości zmarszczek w zewnętrznych, jak i wewnętrznych kącikach oczu,
  • Spłycenie głębokości zmarszczek,
  • Zwiększenie poziomu nawilżenia skóry.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, Menard stworzył prawdziwy magnum opus w dziedzinie eliminacji oraz minimalizacji zmarszczek. Jest to finalny etap codziennej pielęgnacji skóry. Krem pod oczy jest wyjątkowo ważnym elementem codziennej pielęgnacji z uwagi na fakt, że skóra wokół oczu starzeje się wyjątkowo szybko przez osłabienie mięśni okrężnych oka, zmniejszenie produkcji komponentów skóry właściwej oraz jej wyjątkową delikatność.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia sklepu TeramedoMen, gdzie można nabyć ten produkt, link – https://sklep.teramedo.pl/dla-mezczyzn/krem-pod-oczy/16-menard-embellir-eye-cream.html