EMBELLIR WASHING

Japońska firma Menard Cosmetics od 1959 r. produkuje najwyższej jakości kosmetyki pielęgnacyjne. Znajduje się w czołówce najlepszych firm kosmetycznych na świecie. Japońskie podejście do pielęgnacji cechuje innowacyjne podejście z naciskiem na oczyszczenie, a co za tym idzie wspaniałą regeneracje skóry. W zaawansowanych laboratoriach technologicznych Menard zostały opracowane specjalne techniki skutecznego wchłaniania, aby transportować składniki aktywne do skóry właściwej. W połączeniu z odkryciem niesamowitych właściwości regeneracyjno-pielęgnujących grzybów Reishi, finalny produkt nabył spektakularną skuteczność.

Embellir jest najbardziej luksusową linią japońskiej marki Menard. Mówiąc o Menard’zie należy mówić o linii Embellir, która została stworzona, aby usuwać przyczyny starzenia się i dysfunkcji komórek skóry. Warto również podkreślić, że właściwości linii Embellir są możliwe dzięki odkryciom naukowym uhonorowanym nagrodami Nobla. 

MENARD EMBELLIR WASHING

PIANKA DO MYCIA

Ekskluzywny produkt z linii Embellir – Washing – rewolucyjna pianka do mycia twarzy, której głównym zadaniem jest oczyszczenie oraz usunięcie zanieczyszczeń ze skóry. Elementem wyróżniającym tę piankę jest fakt, że jej budowa jest biopokrewna skórze, co sprawia, że organizm traktuję piankę jak część swojego ekosystemu, co przekłada się na głębsze oczyszczenie. Najważniejszymi cechami Washing są: doskonała konsystencja, pociągający oraz szlachetny zapach, a także dwa składniki,  z których słynie linia Embellir: ekstrakty z czarnych i czerwonych grzybów Reishi, których lecznicze właściwości są wykorzystywane już od ponad 2000 lat.

Finalna konsystencja gwarantuje nam szereg leczniczych, oczyszczających oraz regenerujących skórę procesów, dzięki którym doświadczymy:

  • Rozświetlenia cery, nadanie uczucia lekkości oraz świeżości,
  • Ochrony oraz regeneracji genów w komórkach,
  • Prawidłowego funkcjonowania fabryk komórkowych oraz produkcji protein,
  • Oczyszczenia skóry oraz usunięcia odpadów z wnętrza komórki.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia sklepu TeramedoMen, gdzie można nabyć ten produkt, link – https://sklep.teramedo.pl/dla-mezczyzn/strona-glowna/71-menard-embellir-liquid.html