ŻELE POD PRYSZNIC

Od ponad 200 lat produkty Truefitt & Hill nieustająco stanowią synonim elegancji i najlepszego gustu. Dobór składników oraz niepowtarzalne kompozycje zapachowe każdej linii kosmetyków sprawiają, że wybierają je do codziennej męskiej pielęgnacji dżentelmeni dziesięciu już pokoleń światowej arystokracji, politycy i artyści.

TRAFALGAR BATH & SHOWER GEL

ŻEL POD PRYSZNIC TRAFALGAR

Trafalgar to przylądek leżący w południowo- zachodniej części Hiszpanii. 

Linia zapachowa Trafalgar powstała, aby uczcić zwycięstwo floty angielskiej w bitwę pod Trafalgarem, która odbyła się 21 października 1805 roku. To wydarzenie rozpoczęło panowanie Brytyjczyków na morzach i oceanach. 

W tym samym roku William Francis Truefitt założył swoją firmę i zapoczątkował modę na elegancki i nieskazitelny wygląd wśród mężczyzn. 

Luksusowy żel do mycia ciała Truefitt & Hill Trafalgar Bath & Shower Gel pochodzący z linii zapachowej Trafalgar, został stworzony dla mężczyzn, pragnących jakości i luksusu nawet podczas porannego prysznica czy kąpieli. Bardzo wydajny, tonizujący, nawilżający oraz silnie pieniący się żel do pielęgnacji ciała od Truefitt & Hill, to doskonały wybór.

Łagodne, ale skuteczne mycie ciała bez wysuszania skóry z Truefitt & Hill staje się codziennością. Nie powoduje nadmiernego wysuszania i złuszczania naskórka oraz utrzymuje w równowadze ochronny płaszcz lipidowy skóry. Żel zawiera witaminy, które intensywnie odżywiają i nawilżają skórę. Sprawiają,  że skóra staje się komfortowa i ukojona po kąpieli, w przeciwieństwie do standardowych żeli, które zazwyczaj ją tylko wysuszają. Zawiera wyłącznie naturalne składniki. Czyni skórę bardziej miękką i elastyczną, jednocześnie dbając o jej optymalne pH.

Produkt może być stosowany codziennie, także przez osoby z wrażliwą skórą.

W tel lini zapachowej dostępne są również klasyczne mydła Trafalgar Triple Soap.

Właściwy żel do pod prysznic stanowi podstawę w dobrze zaopatrzonej łazience  współczesnego gentleman’a. Żel pod prysznic przyjemnie pobudza zmysły przez swój intrygujący i nietuzinkowy zapach. Jest męski, rześki i soczysty jak morska bryza. Charakteryzuje się mieszanką trawy cytrynowej, bergamotki i pomarańczy, z pikantnym sercem z gałki muszkatołowej, lawendy i goździków oraz podstawach aromatycznych z cedru, ambry i piżma.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia sklepu TeramedoMen, gdzie można nabyć ten produkt, link – https://sklep.teramedo.pl/dla-mezczyzn/zel-pod-prysznic/28-truefitt-hill-trafalgar-shower-body-gel.html

SANDALWOOD LUXURY BATH & SHOWER GEL

ŻEL POD PRYSZNIC SANDALWOOD

Linia zapachowa powstała, aby podkreślić znaczenie i wartość drzewa sandałowego. Było ono stosowane już w starożytności przy rytuałach, czy też medytacji. Od tysiącleci ceniony aromat pozyskiwany z drzewa sandałowego towarzyszył podczas najważniejszych uroczystości, takich jak oddawanie czci bogom, czy też koronacja nowego władcy. Na tyle charakterystyczny, że określany jest sentencją  „raz poznany, już nigdy nie będzie zapomniany”. Ma w sobie tajemnicę i głębię, którą każdy powinien odkryć indywidualnie. Podczas wąchania uwalnia się tyle elementów i faz aromatu, że staje się bardzo intrygujący. Jego wysoką wartość podnosi fakt, że sama roślina rośnie powoli, a zapachu nabiera dopiero po latach. Zatem łatwo porównać go do mężczyzny, który im jest starszy, tym jego męskość staje się coraz wyraźna.

Luksusowy żel do mycia ciała pochodzący z linii zapachowej Sandalwood Luxury został stworzony dla  mężczyzn, pragnących poprawić jakość swojej kąpieli. Bardzo wydajny, tonizujący, nawilżający oraz silnie pieniący się żel do mycia ciała od Truefitt & Hill to doskonały wybór.

Łagodne, ale skuteczne mycie ciała pod prysznicem lub w kąpieli bez wysuszania skóry staje się dla nas codziennością. Nie powoduje nadmiernego wysuszania i złuszczania naskórka. Utrzymuje w równowadze ochronny płaszcz lipidowy skóry. Żel zawiera witaminy, które intensywnie odżywiają skórę i sprawiają, że staje się bardzo dobrze nawilżona (w przeciwieństwie do standardowych żeli, które zazwyczaj ją tylko wysuszają). Zawiera wyłącznie naturalne składniki. Czyni skórę bardziej miękką i elastyczną, jednocześnie dbając o jej optymalne pH.

Produkt może być stosowany codziennie, także przez osoby z wrażliwą skórą.

W tel linii zapachowej dostępne są również klasyczne mydła Sandalwood Luxury Triple  Soap.

Właściwy żel do pod prysznic stanowi podstawę w dobrze zaopatrzonej łazience współczesnego gentleman’a. Żel pod prysznic przyjemnie pobudza zmysły przez swój intrygujący i nietuzinkowy zapach. Charakteryzuje się świeżą mieszanką cytryny, limonki i bergamotki, połączonej z delikatną różą i lawendą; oparty na bazie drzewa sandałowego, cedru, tonki i piżma

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia sklepu TeramedoMen, gdzie można nabyć ten produkt, link – https://sklep.teramedo.pl/dla-mezczyzn/zel-pod-prysznic/26-truefitt-hill-sandalwood-luxury-bath-body-gel.html

1805 BATH & SHOWER GEL

ŻEL POD PRYSZNIC 1805

Rok 1805 to moment założenia zakładu barberskiego przez Francisa Truefitt’a, który osiągnął status nadwornego fryzjera i golarza. 

Przeglądając księgi klientów Truefitt & Hill, skrupulatnie prowadzone od wielu lat, można się poczuć jak podczas czytania spisu wybitnych przedstawicieli społeczeństwa i osób, które miały wpływ na historię świata. 

Truefitt & Hill miało zaszczyt służyć wszystkim męskim członkom rodziny królewskiej poczynając od króla Jerzego III, a także członków innych europejskich rodów królewskich i słynnych polityków, takich jak W. Gladstone, książę Wellington, Sir Winston Churchill, i feldmarszałek wicehrabia Montgomery of Alamain. Wśród innych znanych osobistości ze świata sztuki i rozrywki, które także korzystały z legendarnego “dotyku Truefitt” (Truefitt’s touch), możemy wymienić choćby Charlesa Dickensa, Williama M. Thackeraya, Lorda Byrona, Beau Brummella, Oscara Wilde, Alfreda Hitchcocka, Laurence’a Oliviera, Danny Kaye , a także słynnego Johna Wayne’a, Franka Sinatrę, Stewarta Grangera, Freda Astaire’a i Cary’ego Granta. 

Linia zapachowa 1805 została stworzona, aby upamiętnić i docenić osiągnięcia wielkiego założyciela marki.

Luksusowy żel do mycia ciała Truefitt & Hill 1805 Bath & Shower Gel pochodzący z linii zapachowej 1805, został stworzony dla mężczyzn, pragnących jakości i luksusu nawet podczas porannego prysznica czy kąpieli. Bardzo wydajny, tonizujący, nawilżający oraz silnie pieniący się żel do pielęgnacji ciała od Truefitt & Hill, to doskonały wybór.

Łagodne, ale skuteczne mycie ciała bez wysuszania skóry z Truefitt & Hill staje się codziennością. Nie powoduje nadmiernego wysuszania i złuszczania naskórka oraz utrzymuje w równowadze ochronny płaszcz lipidowy skóry. Żel zawiera witaminy, które intensywnie odżywiają i nawilżają skórę. Sprawiają,  że skóra staje się komfortowa i ukojona po kąpieli, w przeciwieństwie do standardowych żeli, które zazwyczaj ją tylko wysuszają. Zawiera wyłącznie naturalne składniki. Czyni skórę bardziej miękką i elastyczną, jednocześnie dbając o jej optymalne pH.

Produkt może być stosowany codziennie, także przez osoby z wrażliwą skórą.

W tel lini zapachowej dostępne są również klasyczne mydła 1805 Triple Soap. 

Właściwy żel do pod prysznic stanowi podstawę w dobrze zaopatrzonej łazience współczesnego gentleman’a. Żel pod prysznic przyjemnie pobudza zmysły przez swój intrygujący i nietuzinkowy zapach. Zapach jest męski i nawiązuje do wyborów gentleman’ów z XIX wieku. Charakteryzuje się zapachem mieszanki białego melona, ​​bergamotki i cytryny w połączeniu z lilią, jaśminem i różanym sercem; powstał na bazie pikantnych nut drzewnych, mchu, ambry i piżma.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia sklepu TeramedoMen, gdzie można nabyć ten produkt, link – https://sklep.teramedo.pl/dla-mezczyzn/zel-pod-prysznic/27-truefitt-hill-1805-bath-body-gel.html