AKTUALNOŚCI

Witam serdecznie na stronie TERAMEDO MEN

Chciałabym Cię zapoznać ze światem luksusowej pielęgnacji skóry i kosmetyków, którymi się pasjonuję. Rewolucja w świecie męskiej urody i dbania o wygląd oraz postęp w tej dziedzinie natchnęły mnie, aby pomóc mężczyznom zadbać o siebie i swoją skórę w jak najlepszy sposób.

Od 17 lat zajmuję się najbardziej luksusowymi i niszowymi markami pielęgnacyjnymi na świecie. Posiadam wyższe wykształcenie zarówno w dziedzinie kosmetyki i kosmetologii oraz socjologii zdrowia. Stale podnoszę swoje kwalifikacje nie tylko poprzez wieloletnią pracę w branży kosmetyków luksusowych, ale również udział w licznych szkoleniach i warsztatach (m.in. Chiny, Francja, Japonia, Szwajcaria).

Specjalizuję się w tworzeniu Indywidualnych Programów Pielęgnacyjnych, jak również wykonuję unikalne zabiegi na najbardziej luksusowych i niszowych markach kosmetycznych. Pracuję na produktach najwyższej jakości, dlatego też mogę zagwarantować każdemu klientowi spektakularny efekt i 100% satysfakcji z zabiegu. Na bazie ponad 10 lat współpracy z różnymi markami kosmetycznymi stworzyłam własną technikę masażu TERAMEDO, która łączy w sobie „perełki” każdej z nich. Moim nadrzędnym celem jest zagwarantowanie najlepszego możliwego efektu oraz najwyższej jakości. Preferuję pielęgnację i zabiegi „szyte na miarę”. To określenie jest motywem przewodnim mojej działalności, a zarazem dosłownym tłumaczeniem z japońskiego słowa TERAMEDO.

Tworzę tę stronę po to, aby w łatwy i przystępny sposób dzielić się z Wami ważnymi i ciekawymi informacjami na temat kosmetyków oraz nowości, które nieustannie pojawiają się na rynku. Do tej pory barierą były odległość i czas. Teraz każdy z Was, w dowolnym i komfortowym dla siebie momencie, może sięgnąć po garść unikatowej wiedzy, która ułatwi właściwy dobór kosmetyków.

Serdecznie pozdrawiam

Magdalena Daniluk

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie Magdalena-Daniluk-TERAMEDO.jpeg

Świat męskiej pielęgnacji wymaga nie tylko mojej kompetencji, wiedzy oraz wieloletniego doświadczenia, ale również męskiego punktu widzenia oraz preferencji. Z tego też względu zaprosiłam do współpracy nad projektem TERAMEDO MEN, wyjątkowego mężczyznę.

Mateusz Komorowski

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie Mateusz-Komorowski-TERAMEDO-MEN.jpeg

Ambasador, a zarazem osoba współodpowiedzialna za realizację projektu TERAMEDO MEN. Nietuzinkowy, ambitny, kreatywny, utalentowany człowiek z ogromnym doświadczeniem w branży modelingowej oraz fitness- tak w kilku słowach mogę przedstawić Pana Mateusza.

Rozpoczął swoją karierę zawodową od działalności na Instagram’ie, gdzie w krótkim czasie udało mu się zrzeszyć imponującą ilość fanów. Kolejny sukcese na drodze rozwoju, to finał  konkursu Mister Polska 2019. Uczestniczył i współorganizował wiele sesji wizerunkowych, jak również pracował dla firm odzieżowych jako model. Co więcej, jego przygoda z aparatem i kamerą nie kończy się tylko na internecie. Został również prowadzącym programu muzycznego w 4FUN.TV.

Szereg wyżej wymienionych działań i wiele innych podejmowanych przez  Pana Mateusza projektów, zobligowały go do dbałości o perfekcyjny wizerunek, idealną  skórę i włosy. W związku z tym musiał szukać najlepszych rozwiązań w zakresie kosmetyki dla mężczyzn. Tym sposobem stał się idealnym kandydatem na stanowisko ambasadora TERAMEDO MEN.

Podczas współpracy odbył szereg szkoleń w zakresie luksusowych kosmetyków pielęgnacyjnych oraz specjalistycznych zabiegów kosmetycznych dla mężczyzn. Odegrał kluczową rolę przy selekcji, testach i analizach najlepszych dostępnych na rynku kosmetyków, które zadowolą nawet najbardziej wymagającego klienta, jakim niewątpliwie jest on sam. Dołożyłam wszelkich starań, aby Pan Mateusz stał się najlepiej przygotowanym i wyedukowanym ekspertem w dziedzinie luksusowej męskiej pielęgnacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.